Egy Veszprém megyei kis faluban, Zalagyömörőben élek családommal. Egyetemi tanulmányaimat a Nyugat-magyarországi Egyetem Faipari mérnöki karán végzem. A méhek iránti érdeklődésem egészen kisgyermek koromban kezdődött. Már akkor édesapám mellett tüsténkedtem a kaptárok között és nagy élvezettel néztem a videó lejátszóban felejtett Méhész voltam Amerikában című „kultuszfilmet”. Az évek múlásával egyre jobban körvonalazódott bennem, hogy a későbbiekben ezzel a csodálatos mesterséggel szeretnék foglalkozni. Kihasználtam minden lehetőséget, hogy minél többet tanulhassak. A legfőbb útmutatást édesapámtól kaptam, aki több mint 25 éves gyakorlattal rendelkezik a méhészet területén. 2009-ben, 19 évesen megszereztem a méhész szakképesítést. Innentől már csak az anyagiak szabtak határt elképzeléseimnek. Az álmok valóra váltása 2010-ben kezdődött az Új Magyarország Vidékfejlesztési Program keretében meghirdetett fiatal mezőgazdasági termelők számára nyújtandó támogatás elnyerésével.
Célom egy több lábon álló, termelő méhészet létrehozása, amely biztosítja megélhetésemet, és segít környezetem dinamikus fejlődésében. Elképzeléseim szerint ez 250 méhcsalád beállításával lesz elérhető. A működtetésnél törekszem arra, hogy munkabírásomat kihasználva olyan gazdaságot hozzak létre, mely segít egyéb hasonló, az ágazathoz kapcsolódó vállalkozókat, de annak érdekében, hogy minél kisebb mértékben legyek kitéve a termelésre ható kedvezőtlen változásoknak, igyekszem úgy berendezkedni, hogy minden méhészkedéssel kapcsolatos munkát a vállalkozáson belül is el tudjak végezni. Ennek keretében az idei évben beszerzésre kerültek a rugalmas és gyors munkavégzéshez elengedhetetlen berendezések (pergető, mézszivattyú, aggregátor). Igyekszem, hogy kis lépésekkel, a támogatás összegét maximálisan kihasználva egy biztos alapokon álló és biztos fejlődést mutató, fenntartható üzemméretet hozzak létre, hiszen tudjuk, hogy egy jól működő méhészet munkát biztosít a környékbeli asztalosoknak, fuvarosoknak, segédmunkásoknak, mert keretlécből és segítő kezekből sohasem elég…
A jövőben berendezésre kerül egy mézház, illetve egy műhely, amelyek nélkülözhetetlenek az akadálymentes és gördülékeny munkavégzéshez. A méhek vándoroltatását raklapos módszerrel, daru segítségével saját teherautó alkalmazásával szeretném megoldani, ennek beszerzését 2012-ben tervezem. A megtermelt méhészeti termékeket elsősorban nagytételben értékesítem, ennek elengedhetetlen feltétele a termelési költségek minimalizálása, amely véleményem szerint csak nagyfokú modernizációval (gépesítés, élőmunka arányának csökkentése, új technológiák alkalmazása) valósítható meg.